Informace pro rodiče

časté otázky

Víte co s sebou na tábor?

Díky naší legislativě toho budeme od Vás potřebovat poměrně dost. Všechny dokumenty si můžete stáhnout tady. Potvrzní o bezinfekčnosti a plnou moc k ošetření dítěte můžete podepsat vy. Posudek o zdravotní způsobilosti vystavuje obvodní lékař a má platnost jeden rok na všechny zotavovací a hromadné dětské akce (lyžák, škola v přírodě, tábor, atd..). Možná ho budete mít od jinud, stačí nám tedy kopie. Tyto dokumenty budeme vybírat u odjezdu.

Ke stažení

Kolik bude naše dítě potřebovat peněz?

Co se týká kapesného, počítáme jeden den s nějakým výletem a s CD s fotkami. Vřele Vám doporučuji, aby si menší děti daly kapesné k vedoucímu a třeba každý den si braly 20 Kč. Jinak skončí celé kapesné během dvou dnů ve stánku se sladkostmi a Vám přijde domů dopis typu Pošli – došly :-)

Jak jsou zabezpečeny cennosti? mobil, tablet atd...

U menších dětí prosím zvažte mobil, opravdu to nedělá dobrotu a často ho také ztratí. Chatky se přes den nezamykají. Cenné věci si mohou děti uložit u vedoucích. 

Jaké dokumenty bude dítě s sebou potřebovat?

  • potvrzení o bezinfekčnosti - vydávají rodiče

  • potvrzení od lékaře ne starší než 1 rok, že je dítě schopno absolvovat tábor

  • průkaz pojištěnce – stačí kopie

  • očkovací průkaz - stačí kopie

  • plná moc k ošetření dítěte

Je zajištěn pitný režim?

Pití bude k dispozici celý den, většinou šťáva a čaj. Bude ho dost, podle venkovní teploty ho budeme upravovat z hlediska prevence angíny

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now