1/4

12. - 24.7. 2020

5 100 Korun

Soutěž o
tábor zadara !
Jak vyhrát tábor zadarmo?

Stačí aby kdokoliv z minulých účastníků přivedl na tábor co nejvíc nových kamarádů. Stačí, aby nově přihlášený uvedl v přihlášce u poznámky Vaše jméno. Soutěž vyhodnotíme na konci dubna. 

Program

Dopolední sport

Dopoledne děti hrají svůj oblíbený sport (fotbal, basketbal, volejbal, aerobic). Děti střídají obden svůj hlavní sport s netradičním sportem (florbal, minigolf, kuželky, st. tenis, baseball atd.), aby si vyzkoušely a naučily se něco nového. Vyvrcholením jsou závěrečná utkání dětí proti vedoucím ve všech hlavních sportech a vzájemné porovnání sil.

 

Odpolední celotáborovky

Odpoledne děti soutěží po oddílech v celotáborových hrách. Podle umístění stoupá či klesá cena akcií jejich oddílu a vydělávají také táborové peníze - SLONY. Odpolední hry jsou kombinací fyzických a taktických dovedností, kdy ne vždy ten největší a nejsilnější vyhrává (např. Netradiční olympiáda, Boj o poklad, Umělecké dílo a jiné). Program je uzpůsoben tak, abychom zvládali i koupání v parných dnech a dali tak dětem načerpat nové síly

Večerní hry

kopírují oblíbené a známé soutěže (např. SLON hledá Superstar, Jeden proti stu, Diskomaraton a jiné), další pak podporují kreativitu dětí, kdy je jejich úkolem pobavit ve Sloniádě sami sebe sehráním nebo ukázkou nějaké vymyšlené scénky nebo divadelního představení. Nezapomínáme ani na oblíbenou Diskotéku a protože jsme na táboře, věnujeme jeden večer i opékání buřtů u táboráku s kytarou a oblíbenými táborákovými písničkami.

Spojte se s námi
SLON

Petr Beran, Pod školou 8

Ústí nad Labem, 400 11

605 989 529
info@taborslon.cz
Adresa tábora

Tábor SLON, RS Lubenec

439 83

info@taborslon.cz
Odjezdy 
na tábor
Ústí nad Labem
Most
Louny

12.7. 2019  z parkoviště u Zimního stadionu v Ústí nad Labem v 15:30 hodin

V Mostu se nastupuje u nádraží v cca 16:15

V Lounech se nastupuje u Lidlu v cca 16:45

Další místa (Praha, Chomutov) je možné přidat podle počtu zájemců z daného místa. Doprava dětí na tábor i zpět je možná také individuálně podle pokynů organizátora

  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now